Ykp Pyc Eng De
Дорогі друзі!

Існування і розвиток нашого музею усі ці роки відбувалися за рахунок спонсорської підтримки наших засновників - Євроазіатського єврейського конгресу, Асоціації єврейських організацій та громад (ВААДу) України, Чернівецького єврейського громадсько-культурного фонду. Неоціненну допомогу надавали і продовжують надавати нам наші друзі у всьому світі, які вносять приватні пожертви, дарують експонати тощо. З року в рік зростає обсяг коштів, які ми заробляємо самі на себе. Однак для динамічного й стального руху вперед цього наразі уже недостатньо.
Тому ми звертаємося до Вас із пропозицією взяти участь у розвитку нашого музейного проекту, використовуючи нижче наведені опції. Добре ім'я музею і наша репутація, яку ми своєю щоденною працею плекали впродовж усіх п'яти років нашого існування, стануть запорукою того, що співпраця з Вами буде чесною, відкритою і ефективною в ім'я благородної мети - збереження єврейської історико-культурної спадщини Буковини.
ПОДАРУВАТИ ЕКСПОНАТ
  


Якщо у Вас є непотрібні Вам старі речі, фотографії, документи, які стосуються історії та культури буковинського єврейства, пропонуємо Вам передати їх до нашого музею. Тут вони можуть отримати нове життя, ставши частиною музейної колекції. Перейшовши за цим посиланням, Ви дізнаєтеся, яким чином це можна зробити у найзручніший для Вас спосіб.
ДОПОМОГТИ
ПРИДБАТИ ЕКСПОНАТ
  


Періодично ми отримуємо пропозиції щодо придбання цікавих експонатів для поповнення музейних фондів. Однак, вартість цих предметів часто перевищує наші фінансові можливості. Перейшовши за цим посиланням, Ви зможете побачити, який експонат ми хотіли б придбати наразі, й долучитися до збору коштів.
СТАТИ ДРУГОМ МУЗЕЮ
  


Незалежно від Вашого походження, віросповідання та місця проживання у Вас є можливість приєднатися до Кола друзів нашого музею. Детальніша інформація за цим посиланням буде подана згодом.

Проект "Єврейські Чернівці. Незабутий образ".
© 2010 - Галина Хараз. Концепція сайту, дизайн, підбір матеріалів.